Noteikumi un Nosacījumi

 • Speciāla atļauja (licence) alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecībai:MT00000015466
 • Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme
 • Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta
 • Vīna piegāde notiek no 8:00 līdz 22:00
 • Pie preču saņemšanas ir nepieciešams uzrādīt personas apliecinošu dokumentu.

Dalība Lowine pasākumos un dalības apmaksa

Tiesības piedalīties Lowine pasākumos

Visos pasākumos, ko rīko SIA Lowine, var piedalīties tikai personas, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu. Lowine ir tiesības pasākuma apmeklētājam palūgt uzrādīt dokumentus un atteikt piedalīšanos gadījumā, ja apmeklētājs nav sasniedzis atbilstošo vecumu.

Šobrīd Lowine piedāvā šādus pasākumus:

 • Vīna skola;
 • Tematiskās vīna degustācijas;
 • Vīna tūres;
 • Gastronomiskas vakariņas.

Lowine pasākumu dalības apmaksa

Klients savu dalību pasākumos var apmaksāt trīs veidos:

 • skaidrā naudā vai ar norēķinu karti veikalā Lowine Martas ielā 9-38, Rīgā;
 • ar norēķinu karti vai internetbanku Lowine vietnē (tikai par degustācijas vai citu pasākumu dalību kuri tika anonsēti mājaslapā);
 • ar bankas pārskaitījumu, iepriekš pieprasot rēķinu par interesējošo pasākumu.

Visos gadījumos klients saņem savā rīcībā dokumentu, kas apliecina pasākuma dalības pirkumu. Dokumenta kopija paliek pie Lowine. Dokumenta nozaudēšanas gadījumā klients var pieprasīt šā dokumenta apstiprinājumu Lowine pa tālruni +37120609996vai e-pastuevents@lowine.lv

 • Pircējam nav iespējas atkāpties no dalības gadījumā, ja ir veikta pilna samaksa, nauda par dalību netiek atgriezta un viņa dalību nevar pārcelt uz citu datumu.
 • Pircējam ir tiesības mainīt dalībnieka vārdu vai nodot savu dalību trešajai personai, brīdinot Lowine darbiniekus uz e-pastu events@lowine.lv, vismaz 1 stundu pirms pasākuma sākuma.
 • Ja netiek savākts nepieciešamais dalībnieku skaits, Lowine ir tiesības atcelt pasākumu 5 dienas pirms pasākuma sākuma, brīdinot dalībniekus pa e-pastu vai ziņu uz atstāto tālruņa numuru.

Preču lietošanas noteikumi un atteikuma tiesības

Tirgotājs piegādā preci tikai pasūtījuma veicējam, kurš sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu un ir uzrādījis vecuma apliecinošu dokumentu.

1.Piegādes nosacījumi:

 • Veicot pasūtījumu Latvijā darba dienā līdz 12:00, prece tiks piegādāta tajā pat dienā līdz 22:00. Veicot pasūtījumu darba dienā pēc 12:00 vai brīvdienās, prece tiks piegādāta nākamajā darba dienā no 10:00 līdz 22:00. Ja Jums ir nepieciešama express piegāde vai piegāde brīvdienās, lūdzam sazināties ar mums rakstot uz ē-pastu info@lowine.lv vai zvanot +371 20609996 un mēs atradīsim vislabāko risinājumu priekš Jums.
 • Veicot pasūtījumu Lietuvā un Igaunijā piegāde notiek 2-7 darba dienu laikā.

2. Piegādes izmaksas

Latvijā (Rīgā un Latvijas lielākās pilsētās* un Novados**)

 • Piegāde ar Venipak pakomātiem – 2,50 Eur (1 paka maks. 6 pudeles)
 • Piegāde ar Venipak kurjeru Rīgā un Latvijas lielākās pilsētās un Novados- 6 eiro
 • Sanemt preci bezmaksa ir iespējams tajā pašā dienā uz vietas Lowine veikalā Martas ielā 9-38.

* Pilsētas: Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums, Valmiera, Ventspils.

** Novadi: Ādažu nov., Babītes nov., Baldones nov., Carnikavas nov., Garkalnes nov., Inčukalna nov., Krimuldas nov., Ķekavas nov., Mālpils nov., Mārupes nov., Olaines nov., Ropažu nov., Salaspils nov., Saulkrastu nov., Sējas nov., Siguldas nov., Stopiņu nov.

Lietuvā un Igaunijā

 • Piegāde ar Venipak pakomātiem – 3,50 eiro (1 paka maks. 6 pudeles)
 • Piegāde ar Venipak kurjeru – 10 eiro.

3. Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības četrpadsmit (14) dienu laikā atteikties no preces, kurai parādās kāds defekts – tā nedarbojas vai tai ir nepilnīgas komplektācijas.

Tiesības atteikties beidzas pēc 14 dienām no brīža, kad klients, kurš veicis pasūtījumu, saņēmis preci lietošanā;

Lai izmantotu atteikuma tiesības, klientam par savu lēmumu atteikties no preces jāinformē SIA LOWINE Martas ielā 9-38, Rīgā, LV-1011 vai pa e-pastu info@lowine.lv

4. Preču atteikuma procedūra

Preču atteikuma saņemšanas gadījumā SIA Lowine atdod visus maksājumus, ko veicis klients, izņemot piegādes izdevumus, bez neattaisnotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk par 14 dienām pēc preču atteikuma saņemšanas.

Prece jānosūta vai jānogādā veikalā Lowine Martas ielā 9-38, Rīgā, LV-1011 bez neattaisnotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no brīža, kad klients informējis Lowine par savu lēmumu atteikties no preces.

SIA Lowine nepieņems preci, kas sūtīta atpakaļ pa pastu, jo preces saņemšanas brīdī nav iespējams abu pušu klātbūtnē novērtēt preces vizuālo izskatu, defektus un komplektāciju. Nosūtot preci uz SIA Lowine ofisu, izmantojot kurjera pakalpojumus, klients piekrīt preces saņemšanas aktam par vizuālo izskatu un komplektāciju, kas sastādīts vienpersoniski no Lowine puses. Turpmākas pretenzijas par preces stāvokli no klienta puses tiks uzskatītas par nepamatotām.

Gadījumā, ja klients preces atdošanai izvēlējies izmantot kurjera pakalpojumus, par piegādi maksā klients.

Klients atbild par preces kvalitāti un saglabāšanu, kamēr ir spēkā atteikuma termiņš.

Pieteikumu par preces atteikumu var rakstīt brīvā formā latviešu, angļu vai krievu valodā.

5. Gadījumi, uz kuriem neattiecas preču atteikuma procedūra

Ministru kabineta noteikumu nr. 255 (20.05.2014.). “Noteikumi par distances līgumu» 22. punktā norādītajos gadījumos, tai skaitā, ja:

 • preces cena ir saistīta ar finanšu tirgus svārstībām, ko pārdevējs nevar kontrolēt un kas var rasties laikā, kamēr pastāv atteikuma iespēja;
 • prece izgatavota pēc klienta pasūtījuma vai tā ir personalizēta;
 • prece ātri sabojājusies vai tai tuvojas derīguma termiņa beigas;
 • klients ir atvēris preces iepakojumu, ko veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar nogādāt atpakaļ ;
 • preces īpašību dēļ tā pēc piegādes būs saistīta ar citām lietām uz visiem laikiem;
 • klients pieprasījis pārdevējam vai piegādātājam ierasties un veikt steidzamu tehnisko remontu vai darbus. Ja pārdevējs vai pakalpojuma piegādātājs ir ieradies pie klienta, veic papildu pakalpojumus vai piegādā preces, izņemot rezerves detaļas, kas nepieciešamas remontam vai tehniskai apkalpošanai, atteikuma tiesības attiecas uz norādītajiem papildu pakalpojumiem vai precēm ;
 • precēm prece ir mehāniski un/vai ārēji bojāta, krīt tās vērtība un prece vairs nav pārdodama.

6. Citi nosacījumi

Lai pasūtījumā veiktu papildinājumus vai labotu pasūtījuma noformēšanas laikā pieļautās kļūdas, klients var sazināties ar Lowine pa tālruni +37120609996 vai pa e-pastu: info@lowine.lv

Internetveikalā www.lowine.lv preču attēli var nedaudz atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu vai konkretizētu preces aprakstu vai novērstu neprecizitātes, kas saistītas ar pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar www.lowine.lv pa e-pastu info@lowine.lv vai tālr. +37120609996,lai izvairītos no nepatīkamiem pārpratumiem.

7. Garantijas apkalpošana

Uz visiem vīna aksesuāriem vai Gabriel Glass vīna glāzēm, kas iegādātas veikalā Lowine, attiecas divu gadu garantija no iegādes brīža.

Ja iegādātajai precei klients konstatē ražotāja pieļautu kļūdu vai rodas problēmas, preci lietojot, lūdzam to kopā ar pirkumu un garantiju apliecinošiem dokumentiem nogādāt veikalā Lowine Martas ielā 9-38;

Garantijas apkalpošanai neattiecas uz precēm, kas mehāniski bojātas klienta rīcības dēļ.

0
  0
  Mans grozs
  Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties uz veikalu

  Lūdzu, apstipriniet savu vecumu, lai pievienotos mums!