Piegādes informācija

SIA Lowine pārdod un piegādā preces Pircējam, kurš ir sasniedzis 18 gadu vecumu un saņemot uzrādījis personas apliecību.

1.Piegādes nosacījumi:

 • Veicot pasūtījumu Latvijā darba dienā līdz 12:00, prece tiks piegādāta tajā pat dienā līdz 22:00. Veicot pasūtījumu darba dienā pēc 12:00 vai brīvdienās, prece tiks piegādāta nākamajā darba dienā no 10:00 līdz 22:00. Ja Jums ir nepieciešama express piegāde vai piegāde brīvdienās, lūdzam sazināties ar mums rakstot uz ē-pastu info@lowine.lv vai zvanot +371 20609996 un mēs atradīsim vislabako risinajumu priekš Jums.
 • Veicot pasūtījumu Lietuvā un Igaunijā piegāde notiek 2-7 darba dienu laikā.

2. Piegādes izmaksas:

             Latvijā (Rīgā un Latvijas lielākās pilsētās* un Novados**)

 • Piegāde ar Venipak pakomātiem – 2,50 eiro (1 paka maks. 6 pudeles)
 • Piegāde ar Venipak kurjeru Rīgā un Latvijas lielākās pilsētās un Novados – 6 euro
 • Saņemt preci bezmaksas ir iespējams tajā pašā dienā uz vietas Lowine veikalā Martas ielā 9-38, jebkurā laikā no 10:00 līdz 19:00.

* Pilsētas: Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums, Valmiera, Ventspils. 

** Novadi: Ādažu nov., Babītes nov., Baldones nov., Carnikavas nov., Garkalnes nov., Inčukalna nov., Krimuldas nov., Ķekavas nov., Mālpils nov., Mārupes nov., Olaines nov., Ropažu nov., Salaspils nov., Saulkrastu nov., Sējas nov., Siguldas nov., Stopiņu nov.

            Lietuvā un Igaunijā

 • Piegāde ar Venipak pakomātiem – 3,50 eiro (1 paka maks. 6 pudeles)
 • Piegāde ar Venipak kurjeru – 10 eiro.
0
  0
  Mans grozs
  Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties uz veikalu

  Lūdzu, apstipriniet savu vecumu, lai pievienotos mums!